Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dluh

dobry den,pujcil jsem kamaradce penize a ta se nema k vraceni,je nejaka moznost to z ni dostat,kdyz nemame zadnou smlouvu,jen par smsek kde se o te pujce bavime?

Dobry den, nechci zakladat nove vlakno a tak to skusim tady. Mam kamarada, je to par let co si nadelal dluhy u ruznych spolecnosti, po par letech prisla exekuce, jenze bydli na ubytovne, je na uradu prace a tim padem mu nemel a nema exekutor co vzit, narusta dluh stale? Nebo je mozne, ze veritel zrusil pohledavku? Uz je to rok co ho navstivil exekutor. Jake proti nemu muze mit veritel dalsi kroky?

Dobrý večer,
dluh samozřejmě stále narůstá, pokud trvá exekuční řízení jak o úroky z prodlení tak i o náklady a odměnu exekutora. Je zde ale zároveň možnost, že exekutor exekuci zastavil z důvodu nedostatku majetku. Doporučovala bych se spojit s příslušným exekutorem a zažádat ho o sdělení stavu závazku. Také existuje centrální registr exekucí, kde se dají dle jména zjistit všechny exekuční řízení vedené na určitou osobu.