Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operator učtuje hovory, ktoré som neuskutočnil

Dobrý deň,

mám problem, že mi operátor učtuje neake minúty, ktoré som určite neuskutočnil. Vlastním dve karty na dvoch mobilných telefonoch a platim za ne jeden učet. Z jedneho čísla vobec neuskutočnujem hovory a neposielam SMS a napriek tomu mi operator vyfakturoval 10 minut hovorov. Prosím o radu ako sa mam zachovať.

Dakujem

ved prave neviem ci sa mi to platí, ale ak mi maju kazdy mesiac učtovat po 1€ takn sa to nazbiera jeden znamy mal podobný problem lenze jemu sa uctovali hovory radovo v desiatkach eur. On to vtedy vyriesil tak ze simku dal do obálky a zapečatil to notár a potom ked mal dokaz isiel sa stazovat. lenze mne sa to neoplati takze hladam ine riesenie

nezabúdaj na to,že pokial to operátor postúpi vymáhačskej agentúre,tam narastajú úroky 0,5% za každý deň omeškania platby plus poplatky,ktoré si zároveň účtuje agentúra, a úročí rovnako/ak to dostane do rúk napr. intrum justitia,tá si účtuje administratívny poplatok cca 250 eur za mesiac plus úroky z toho/,takže z jedného eura sa velmi rýchlo stane "pár" eur,takže nebrať to na lahkú váhu,že je to len jedno euro,ale reklamovať,reklamovať,reklamovať a využiť všetky dostupné prostriedky,ktoré má bežný človek k dispozícii-od reklamácie až po súdne konanie......