Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nástup do práce

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, na radu zkušenšjších. Mám po maturitě, a hlásím se na pohovor a popravdě se děsím otázky "plat" protože nemám představu o kolik si říct... :-):-( )jedná se o práci v mestské správě)

kdy je uvedeno nástupní plat: 8.platová třída(což je rozmezí od "Podle NV č- 564/2006 Sb. patří pracovníci územního samosprávného celku , což předpokládám pracovníci městského úřadu jsou, do platové tabulky č. 2, kde rozpětí v 8. platové třídě je od 13.110,- do 19.750,- které se ovšem odvíjí nikoliv podle vzdělání, ale podle délky odborné, započitatelné praxe." )

takže tady se asi smlouvat nedá? protože by se bodlo mít těch 15 400 hrubého... minimálně :-)

děkuji za odpovědi. chci se jen ubezpečit za ten rozsah je pouze v "praxi" ... :-)

děkuji všem za odpovědi. Chci se zeptat, když vyběrové řízení (respektive termín do podavani přihlášek) byl do 31.12.2012. a Mi nepřišla odpověd tak to asi dostal někdo jiný? (neproběhl žádny pohovor --- nic ) je slušné se zeptat? napsat tam? zda-li je již pozice obsazená? děkuji (protože 6 dní už je celkem dost ) :-):-(