Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studenstský účet

Dobrý den. Je to čtvrt roku,co jsem dovršil 18 let a chtěl bych si založit bankovní účet kuli brigádám a protože si myslím, že je to pohodlnější.

Prosím někoho, kdo má v blízkosti někoho podobně starého jako já aby mi poradil jaký účet od jaké banky by byl nejlepší, protože s tím moc zkušeností nemám a když si o nich přečtu na internetu tak každá píše, že je nejlepší. Budu moc rád za jakoukoli odpověd či radu. Předem děkuji

děkuji moc za všechny rady. Nakonec jsem zvolil KB. Jsem z Havlíčkova Brodu a počet bankomatů je tu u KB celkem slušný. Pobočka také blízko. Jediné co mi vadí je doba čekání na platební transakce. V každém případě ještě jednou díky!