Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy note 2

Zdravím. Před měsícem jsem dostal nový mobil, koupený v kamenném obchodě o2. Chtěl jsem se zeptat, jestli je nějaká možnost vrátit tento mobil a dostat za něj peníze zpět? Je bez škrábanců jako nový.

Jediná možnost je se modlit aby se tě do půl roka od koupě pokazil, pak máš právo odstoupit od smlouvy. Po půl roce jedině když se projeví nějaká neodstranitelná závada, nebo při třetí reklamaci pokud se jedná o stejnou závadu a nebo při čtvrté pokud se jedná o různé závady. To jsou jediné možnosti aby tě vrátili prachy a ne aby tě napadlo že telefonu nějak pomůžeš v servisu to poznaj.