Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem registr dlužníků

Dostala jsem emailem nabídku, že mohu zdarma nahlédnout do registru dlužníků.
Tak jsem se tam zaregistrovala a v zápětí mi přišla faktura na 2000.-Kč za službu.
Přitom jsem si jistá, že jsem nic neobjednala. Při mém důchodu si to ani nemohu dovolit. Prostě to byla jenom zvědavost a navíc hláška, že je to zdarma.
Jelikož u poslané faktury na 2000.- nebyl žádný aktivační odkaz na potvrzení, tak jsem to nevnímala.
Brala jsem to jako nějaký hloupý omyl.

Najednou ale přišel mail, že faktura je po splatnosti a odkaz na registr dlužníků, kde jsem byla zanasena jako dlužník.
Okamžitě jsme fakturu reklamovala na jejich stránkách,asi 3x a nikdo se neozývá.
Je to už 11 dní po splatnosti. Prý když zaplatím do měsíce tak mě vymažou.

Nedalo se nic dělat a když neodpovídali, rozhodla jsem se zavolat na klientskou linku /i když se snažím na telefonu šetřit/, a ejhle, ať zmáčknu podle telefonního aoutomatu jakékoliv číslo, tak mě to odkáže na jejich webové stránky. Prostě operátora nemáte šanci dostat.

Na kontaktech jejich stránky je pouze adresa z USA žádná pobočka s telefonem u nás.
Už jsem z toho nešťastná.
Může mi někdo poradit co s tím?
Děkuji.

Prostě ses sama svojí vlastní blbostí nechala zapsat do nějakého registru nějakých dlužníků. Zapomeň na to, není to žádná oficiální databáze bank. Ale jestli chceš odtamtud vymazat, tak zaplať.

Něco podobného bylo v televizi v "Černé ovce".
Paní se zaregistrovala do nějaké fotbalové databáze a tak jako většina si nepřečetla podmínky, se kterýma musíte při registraci souhlasit.
Něco mi říká, že i Vy jste si je nepřečetla a když se do nich nyní podíváte, bude tam něco jakože se registrací hlásíte o tyto zpoplatněné služby.

Musíte to zaplatit, bohužel.
Doporučím Vám po zaplacení vyžádat si písemný dopis, že vůči této "firmě" nemáte již žádný dluh - kdyby náhodou.