Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem registr dlužníků

Dostala jsem emailem nabídku, že mohu zdarma nahlédnout do registru dlužníků.
Tak jsem se tam zaregistrovala a v zápětí mi přišla faktura na 2000.-Kč za službu.
Přitom jsem si jistá, že jsem nic neobjednala. Při mém důchodu si to ani nemohu dovolit. Prostě to byla jenom zvědavost a navíc hláška, že je to zdarma.
Jelikož u poslané faktury na 2000.- nebyl žádný aktivační odkaz na potvrzení, tak jsem to nevnímala.
Brala jsem to jako nějaký hloupý omyl.

Najednou ale přišel mail, že faktura je po splatnosti a odkaz na registr dlužníků, kde jsem byla zanasena jako dlužník.
Okamžitě jsme fakturu reklamovala na jejich stránkách,asi 3x a nikdo se neozývá.
Je to už 11 dní po splatnosti. Prý když zaplatím do měsíce tak mě vymažou.

Nedalo se nic dělat a když neodpovídali, rozhodla jsem se zavolat na klientskou linku /i když se snažím na telefonu šetřit/, a ejhle, ať zmáčknu podle telefonního aoutomatu jakékoliv číslo, tak mě to odkáže na jejich webové stránky. Prostě operátora nemáte šanci dostat.

Na kontaktech jejich stránky je pouze adresa z USA žádná pobočka s telefonem u nás.
Už jsem z toho nešťastná.
Může mi někdo poradit co s tím?
Děkuji.

Něco podobného bylo v televizi v "Černé ovce".
Paní se zaregistrovala do nějaké fotbalové databáze a tak jako většina si nepřečetla podmínky, se kterýma musíte při registraci souhlasit.
Něco mi říká, že i Vy jste si je nepřečetla a když se do nich nyní podíváte, bude tam něco jakože se registrací hlásíte o tyto zpoplatněné služby.

Musíte to zaplatit, bohužel.
Doporučím Vám po zaplacení vyžádat si písemný dopis, že vůči této "firmě" nemáte již žádný dluh - kdyby náhodou.