Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevyplácení výplaty

Dobrý den,
dle pracovní smlouvy mám nárok na výplatu ke každému 18. dni v měsíci. Kde dnešnímu dnu jsem stále nic nedostal a nejsem jediný zaměstnanec. Poraďte jak mohu postupovat.
Děkuji

Od vedení firmy máme pouze informace typu: Peníze budou zítra.... Takto je s námi komunikováno od výplatního dne firmy (18.3.), kdy jsme měli dostat únorovou výplatu. K dnešnímu dni nedostal žádný zaměstnanec z únorové výplaty nic, ani její část, či zálohu. Stále slyšíme pouze sliby.