Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevyplácení výplaty

Dobrý den,
dle pracovní smlouvy mám nárok na výplatu ke každému 18. dni v měsíci. Kde dnešnímu dnu jsem stále nic nedostal a nejsem jediný zaměstnanec. Poraďte jak mohu postupovat.
Děkuji

Já to měl jednodušší.Na výplatnicích jsem napsal vždy datum, kdy jsem opravdu peníze přijal a až teprve potom podepsal.Účetní měla plnou hubu keců, ale nedal jsem se obměkčit.No a jelikož opožděných výplat víc jak o tři týdny bylo víc, než bylo zdrávo, provedl jsem výpověď okamžitě.
Jen odstupné jsem z nich doloval dva měsíce, bylo toho za 50 tisíc.Nakonec jsem pohrozil právníkem a šlo to.Následoval bonz na inspektorát práce, ti přijeli, provedli kontrolu, jak to chodí s výplatama a ostatními věcmi na firmě a nasekali jim ještě 100 tisíc pokutu.
Prostě začala doba, kdy se zaměstnanci budou muset naučit se bránit.

Od vedení firmy máme pouze informace typu: Peníze budou zítra.... Takto je s námi komunikováno od výplatního dne firmy (18.3.), kdy jsme měli dostat únorovou výplatu. K dnešnímu dni nedostal žádný zaměstnanec z únorové výplaty nic, ani její část, či zálohu. Stále slyšíme pouze sliby.