Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přihlásit čtyřkolku s propadlou STK?

Dobrý den, chci koupit čtyřkolku s propadlou STK, jakými kroky musim pokračovat abych ji úspěšně přihlásil(pokud možno nějak to rozvést)?
Čtyřkolka bezproblému STK udělá, jen prostě nevím co mám udělat první...prostě jit na STK, aby mi udělali evidenční kontrolu a zárověň STK na moje jméno, potom jit na pojištovnu a potom to přihlásit? Mám v tom všem chaos, tak o navedení na pravou míru.

Děkuji moc

Prostě pán to odhlási a já to na sebe vlastně jeste mít přihlášené nebudu, to pujde v takovémhle případě udělat technická?....Ja pravě nevím, jestli mi pán nemusi dát plnou moc, s tím...že ja si udělám technickou a zátoveň EK, a potom to s tou jeho plnou mocí pujdu odhlásit ne?

Prostě pán to odhlási a já to na sebe vlastně jeste mít přihlášené nebudu, to pujde v takovémhle případě udělat technická?

Ano půjde, pokud je propadlá TK tak jí napřed musíš udělat než vozidlo přihlásíš. Je nezajímá jestli je vozidlo přihlášení nebo odhlášení, zajímá je technický stav vozu.
Jeho plnou moc potřebuješ akorát když to půjdeš odhlásit za něj.

Prostě majitel to odhlásí na tebe a předá tě doklady. Pak uzavřeš povinné ručení, uděláš TK, EK a přihlásíš to.

Jednoduše zajed na STK s velkým techničakem jestli ti ho majitel nebude chtít dát tak snim zajdi na uřad at udelá tzv odlasku na tebe tim ti vozidlo defakto proda ty mu das penize na zaklade kupni smlouvy a ted muzes delat co chces.
k prepisu poterebujes pojistku, technicak s platnou technickou ,evidencku, obcanku a nejaky formulář co dostanes na urade ale ten muzes vyplnit az tam, pri cekani fronty na prepis :-) .
Pozor odhlaska neni prepis!

STK a evidencku delas na tom samem miste tak to neres a pojistku muzes mit uzavrenou i mesic predem to je kazdemu fuk na urade je zajima jen to zda ji opravdu mas