Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bytové družstvo vs SVJ - nedostanu se k papírům.

Zdravím.

Situace je tato: Já jsem předsedou bytového družstva, v domě je i společenství vlastníků. Veškerá lejstra - účetnictví, papíry k bytům, smlouvy atd. jsou v trezoru v prádelně. Dnes jsem tam šel a zjistil jsem, že pověřený vlastník vyměnil u trezoru zámky, potkali jsme se tam. Do trezoru se nedostanu a klíče mi nechtějí dát. Je to normální? Co z toho čiší za průser? (Moje právní poradkyně je již informována.) Uffff... :-?

Omlouvám se za laický popis.

No, takže nakonec za kapánek dramatických okolností jsme i s místopředsedy odstoupili a nadále s tou bandou vedenou osobností s psychopatickými rysy nehodlám nikterak komunikovat, byť netuším, co z toho ještě vyleze. Hlavně, že 5 let jsem jim byl dobrej.