Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukončení studia

Dobrý den
Chtěl by se jenom zeptat na jednu otázku. V pátek 31.5. jsem ukončil studium na VS hned následující týden jsme dostal pracovní smlouvu. Tak se chci zeptat jestli se to musí někde na úřadech nahlašovat, že už nestuduji ale pracuji.
Děkuji

Pokiaľ si bol na úrade práce ako nezamestnaný, tak doniesť kópiu prac. zmluvy + treba ísť do poisťovne. Tak je to pre SR nevie či aj pre ČR. A Nie som si istý či to platí aj keď nie si ako nezamestnaný na úrade práce. Aj keby to neplatilo tak pri nástupe do zamestnania musíš min. nahlásiť do zdravotnej poisťovne (kvôli väčším odvodom).