Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prodávající nemovitosti je někdo jiný než vlastník

Chystáme se koupit dům,
majiteli jsou manželé, ale při prodeji jednáme kromě RK pouze s jejich (zatím údajnou) dcerou. Zítra se chceme v RK na tuto situaci lépe informovat, ale předběžně jsme se chtěli nachytřit tady. Na co všechno by jsme si měli dát pozor? Kdyby měla dcera plnou moc od rodičů k prodeji, je vše ok a nehrozí žádný problém?
Díky

Když chtějí prodat, tak ať se obtěžují manželé-prodávající osobně. S dcerou bych stoprocentně nejednal, takových podvodů už bylo. Navíc bych všechno vyřizoval přes svého notáře. Jistota je jistota, v tom našem ********* je možné všechno :x: