Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doba ukončení studia a přihlášení do zaměstnaní/na pracovní úřad

Ahoj - Dobrý den. Zítra tedy 21.6 Si jdu pro výuční list a tím tedy končím své studium. Někde jsem slyšel, že po dobu hlavních prázdnin jsem ještě stále žákem školy. No jde mi oto, zda-li se mám jít zítra jít přehlási na pracovní úřad, nebo až 1. Září. Já to právě nevím prý se něco měnilo, že až 1.září. Píši to kvůli zdravotnímu a sociálnímu pojištění. Aby mi tam nevznikl dluh. práci si samozřejmě Hledám, nejsem nemakačenko. Děkuji mnohokrát.

Lidi. Díky všem za snahu pomoct. Včera mi již bývalá třídní učitelka a nejen mě ale i celé škole zdělila, že prý tam máme jít do konce tohoto měsíce. To jen pro ty, kteří by to taky hledali nebo se snažili zjistit. Takže mám na to už jen 8dní. 1Července bych si jinak musel sám hradit socální a zdravotní. Takže tam půjdu brzo. Nevíte někdo, jak to můžu odfajfkovat? Tento topic :)