Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studak

Dobrý den,

začal jsem studovat v Brně na VUT a byl jsem tam až ted do léta. Jenže studium mi ukončili už po zimním semestru tudíž jsem měl dojít na pracák, což jsem tak neudělal, protože jsem o ukončení nevěděl (nepřišel mi dopis) a dozveděl jsem se až u zkoušek. Při nástupu jsem dostal potvrzení o studiu, které jsem odevzdal na ÚP a které je do 30.6.2013.

Rád bych se tedy zeptal jak to je, jsem student až do konce června, tedy se nemám ničeho bát a jít se přihlásit na ÚP nebo jsem měl studium ukončené v únoru a teď budu mít nějaký problém? Případně jak to řešit?

Díky.

Takze na UP jsem jim to vysvetlil a zaevidovala me mezi uchazece o zamestnani od 8.7.13.
Prisel jsem na zdravotni pojistovnu a musim doplatit zdravotni pojisteni (duben, kveten, cerven) - cca 3200Kc.
Nic vic se snad asi nedeje. Neni to tak strasne, akorat me mrzi, ze to musim doplacet...