Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kedy a ako dat vypoved ...

Dobry den.
Som trochu v zlozitej situacii. O niekolko dni mi konci pracovna zmluva na dobu urcitu ( rok ). Sef ju bude chciet so mnou predlzit, ale ja ta uz dlho ostat nechcem koli slabym financnym podmienkam. Kolo datumu vyplat cize 15teho mu chcem dat papier s vypovedou s datumom urcenia dva mesaice. V zmluve som povinny ho informovat mesiac pred odchodom. Ide o to, ci ma nemoze potom hned vyhodit. Preto sa chcem poradit ako mam presne postupovat,aky formular dat,na co nezabudnut, ci si to mam pripadne nahrat na audioformat. Lebo viem ze to neprehltne ked mi da teraz novu zmluvu a keby som mu pred tym povedal o mojich planoch,tak mi ju vobec neponukne. Velmi pekne dakujem za kazdu radu

kludne podpis predlzenie zmluvy na dalsi rok a potom neskor daj klasicku vypoved - je to tak ako to uz niekto pisal, vypovedna doba zacina bezat od nasledujuceho kalendarneho mesiaca, ked si vypoved podal. Zamestnavatel ta vyhodit z hodiny na hodinu nemoze (iba keby si bol opity alebo podobne...)