Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplocení zahrady

Dobrý den, koupili jsme domek se zahradou na okraji vesnice. Ze dvou stran je živý plot, zbylé dvě strany jsou otevřené. Podél jedné z nich vede obecní cesta šířky 4,3m k poslednímu domku ve vesnici. Máme malé děti a rádi bychom zabránili jejich úprku, nehledě na to, že zmiňovaný soused si z naší zahrady dělá točnu pro auta a máme strach, aby nedošlo k úrazu. Kolikrát i na pozemku parkují cizí auta. Máme nějakou možnost uchránit pozemek a bezpečí dětí i v případě, že starosta obce nesouhlasí s výstavbou plotu (jakožto přímý soused vzhledem k té cestě)? Můžeme třeba navozit velké kameny a zasadit stromky? Prosím poraďte, už se to táhne moc dlouho a nevíme si rady. Mockrát všem děkuji. Monika

Nasázet na hranici vašeho pozemku provizorně cokoliv-stromky,keře,kytky dost hustě a ke každému zatlouct vysoký kůl -jako oporu na vyvazování.To nikdo zakázat nemůže,auto tam žádné nezajede a až si ostatní zvyknou,podat na obec oznámení o stavbě pevného plotu.Ještě ostatní upozornit,že tam máte skrytou kameru a jakékoliv ničení vašeho majetku bude zdokumentované pro policii.