Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vratenie predaneho tovaru

Dobrý deň mal inzerát na bazoši že vymením môj NTB za pc stolový a chcel som to už vymazať a ozval sa mi jeden pán s Martina že má záujem tak sme sa dohodli prišiel ku mňe všetko si popozeral aj som mu ho zapol všetko bol v ňom čistonový chladič a povedal že dobre tak sme to vymenily ale na druhý deň mi písal sms že sa mu hreje čo by sa mu asi nestalo keby nepreinštalovával windows a že potom ho dal do servisu a vrátily mu ho pokazený a on chce teraz mi vrátiť pokazený NTB a ja mu mám vrátiť komp a ževraj ma chce udať že podvod ale ja som nič také nespravil on ho pokazil že sa v ňom špáral pls čo mám robiť ako by postupovala polícia ?
Zmena predmetu, pôvodne: ahojte (fleg)

přehřívání není věcí (re)instalace OS.
Pokud servis dostane funkční (klidně ovšem přehřívající se) počítač a vrátí nefunkční hromadu šrotu, tak kde asi bude chyba?

Počítač jsem neviděl, takže nemůžu říct, zda byl při výměně v dobrém či špatném stavu (docela mě zaráží ten "čistonový chladič"), nicméně pokud se stav výrobku po návštěvě servisu zhorší, je na servisu, aby vše vrátil do stavu v jakém to k němu přišlo.

edit: taky ti přijde předmět "ahojte" dostatečně stupidní?

Idiotsky predmet, chaby popis problemu, hrozna gramatika, budes to mat tazke (v zivote).
Dobra sprava je, ze nic z popisu nevykazuje ziadne znamky podvodu. Policia ta pravdepodobne vyzve na podanie vysvetlenie ak poda trestne oznamenie, tam odrecitujes to co to, oni to spisu a do 30 dni sa vyjadria. Tipujem, ze celu vec odlozia.