Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zamietnutá námietka voči zaujatosti sudcu

Ako mám postupovať, keď mi zamietli námietku voči sudcovi, ktorý ma už účelovo poškodil ? V prvej veci sa jedná o rozvod manželstva a určenie maloleté detí do osobnej starostlivosti a v druhej veci bezpodielového vysporiadanie manželov, pritom tento sudca je kúpeny, čo sa nedá dokázať. Lebo, ktorý sudca na Slovensku sa prizná, že je zkorumpovaný. Moju námietku voči tomu, už zamietol vyššia súdkyňa, jeho kamoška o tom rozhodla. Aké mám ešte možnosti, aby som sa bránil, voči tejto skutočnosti.

Ďakujem
varga635@gmail.com
Lock, soukromé problémy si vyřizujte jinde, tohle není chat. (karel)

Psychologické vyšetrenie potrebuješ akurát, tak ty. Teraz to dokazuješ minimálne si rozdvojená osobnosť. Píšeš s za seba a o minútu, tiež za seba !!! ale už ako "rowerxxx" Veľmi úbohé a zvrátene, určite to nie je, iba tvoja diagnóza. Nevieš sa a nechceš sa dohodnúť, lebo čo by povedali známi a tvoja zvrátenosť. Nakoľko, už nebudem naďalej to tu komentovať, lebo poradna.net nie je pokec ani facebook, ale fórum pre ľudí ktorý potrebujú pomôcť z právnymi problémami a hlavne zadarmo. Ďakujem poradne.net za pomoc a ospravedlňujem sa odbočujúcu tému, čo sem vôbec nepatri na to diskusné fórum. S pozdravom IMRICH VARGA