Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda z prádla od sousedky na mém balkóně - jak se bránit?

Dobrý den!
Mám takový problém - možná je to banalita, ale už mi to leze na nervy... Sousedka, která bydlí nade mnou, věší nevyždímané prádlo ( hlavně velké kusy - deky, koberečky,povlečení,...), a já mám tím pádem zacákaný balkón, teče mi od ní z balkónu na můj balkón voda. Několikrát jsem ji na to upozorňovala, slíbila nápravu, ale pokračuje to dále. Poslední dobou mi ani neotevírá dveře, když na ni zazvoním a chci ji opět na vodu upozornit. Napíšu jí to tedy na lístek, ale ona to ignoruje. Co mám dělat, dá se vůbec něco proti tomu dělat? Nebo si to mám nechat líbit? Poraďte... :-(:-(:-(

co děláte když prší a kape voda z horního balkonu na váš?
Vše je ve vaší psychice což už se dá vyčíst z vaší diskuse sobecká ,závistivá,netolerantní ....
zamyslete se sama nad sebou ,začíná to kapkami potom vás začne otravovat samotná chůze po bytě nad vámi atd.