Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda z prádla od sousedky na mém balkóně - jak se bránit?

Dobrý den!
Mám takový problém - možná je to banalita, ale už mi to leze na nervy... Sousedka, která bydlí nade mnou, věší nevyždímané prádlo ( hlavně velké kusy - deky, koberečky,povlečení,...), a já mám tím pádem zacákaný balkón, teče mi od ní z balkónu na můj balkón voda. Několikrát jsem ji na to upozorňovala, slíbila nápravu, ale pokračuje to dále. Poslední dobou mi ani neotevírá dveře, když na ni zazvoním a chci ji opět na vodu upozornit. Napíšu jí to tedy na lístek, ale ona to ignoruje. Co mám dělat, dá se vůbec něco proti tomu dělat? Nebo si to mám nechat líbit? Poraďte... :-(:-(:-(

Nejak nechapem jak moze voda z balkona tiect na druhy balkon, balkony maju predsa stejnu velkost? U nas v panelaku je tam aj nejakych aspon 5cm nejaky plech co to este oddialuje pripadnu vodu co tece. Ci furt fuka vietor? Ked prsi tak potom tiez tece na balkon voda predsa. Ja by som to moc neriesil. Ale zavisi od okolnosti.

Mně sousedka vylevala (bydlela nad námi) vodu z vytírání z balkonu.Ač byly balkony stejně velké,měla jsem ho plný vody.Nehledě na to,že jsem jej měla zasklený.A ještě jiné a jiné věci.Vydržela jsem to skoro 6 let.Nepomohla ani PK,ani právník,ani SVJ.Já bych mohla povídat.Byla to bývalá,(ale podle těch zvukú od nich,jsem měla pocit,že nejenom bývalá) feťačka a bezdomovec.Za dobu,co bydleli nad námi,jsem zhubla o 8 kg a jiné.Chtěla bych vidět Vás jak by jste to řešil.Do rána do tří hodin rachot,ve dne chrápali.užila jsem si dost.Doteď mám doma balík spisů,co se tohom týkalo.

Přesně takovýto balkon jsem měla.A byl mi prd platný,vylévala mi vodu také ve 3 ráno na okno od ložnice,na parapet.Mám ten pocit,jako by to byli mí bývalí sousedé.Už se prý odstěhovali,no chudáci,kerří je mají v současné době za sousedy.Klidně bych poskytla i jejich data.Už jsou to 4 roky,ale stále si to vše pamatuji.

co děláte když prší a kape voda z horního balkonu na váš?
Vše je ve vaší psychice což už se dá vyčíst z vaší diskuse sobecká ,závistivá,netolerantní ....
zamyslete se sama nad sebou ,začíná to kapkami potom vás začne otravovat samotná chůze po bytě nad vámi atd.