Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prekládka Magia od T-comu

Presťahoval som sa, a tak som požiadal T-com o prekládku Magio TV a internetu.
Po 26 dňoch mi oznámili, že internet preložia, ale Magio TV nie a keďže som
s nimi zmluvne viazaný ešte zopár mesiacov, mám zaplatiť zvýhodnenú ponuku 50,-€.
Takže preto, že oni nemôžu preložiť Magio TV, ja mám platiť pokutu.
Je to normálne? Čo mám robiť?
Ďakujem za všetky odpovede.

Nikde v zmluve nemas uvedene, ze sa ti telekom zavazuje poskytovat sluzbu, kdekolvek. Sluzba je defacto viazana na miesto aktivacie a je len na dobre voli telekomu, ci akceptuje tvoje presidlenie na inu adresu.
Holt treba si raz a navzdy uvedomit, ze viazanost je casto cesta do pekla a nie vzdy je dobre byt viazany.

Ja ked uzatvaram nejaku zmluvu tak si precitam tu zmluvu a nejakemu dementovi za prepazkou poviem nech chvilu je ticho lebo ma tie jeho blaboly vyrusuju (alebo ak nieco tvrdi tak okamzite protiotazka "ukazte mi odstavec v zmluve kde je to napisane". Ak neukaze tak viem ze klame a to co tvrdi neplati). Nezvanych dealerov posielam vsetkych do p* okamzite, aj keby sa dusovali ze mi donesu modre z neba v darcekovom baleni.

P.S. mozes tam poslat staznost ze ti dealer tvrdil ze s prekladkou nebude ziaden problem a ze si sa ho na to specialne pytal pri uzatvarani zmluvy. V D by dokazatelne klamlive tvrdenia dealera boli dovod na neplatnost zmluvy (ale muselo by to ist cez sud asi), jak je to v SR/CR netusim.