Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prebytok v kase

Dobrej,

chcem sa spýtať ak mám vyššiu sumu v pokladni v práci, ale nie sú to ani firemné ani asi zákazníkove peniaze koho sú tým pádom? Resp. komu tým pádom budú patriť mne či firme? Ide o to, že je možné, že zákazník omylom dal mi viac penazí ale nemám to ako skontrolovať nakoľko denne mi prejde X peňazi. Všetky firemne peniaze, ale sedia a žiadny zákazník sa neprišiel sa sťažovať.

Dakujem za odpoved.

No vezme si to vedoucí, to je jasné. Nevím v zákonech se nevyznám, ale nedávno jsem platil službu jedné společnosti a poslal asi o 20kč více a oni se hned majlem ozvali, kde mi mají vrátit přeplatek a já jim napsal ať to dají třeba na charitu a oni, že to nemůžou, že by měli bordel v učetnictví.