Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POKUTA MAĎARSKO

Zdravím, právě jsem se vrátil z Budapešti, kde mi byl za stěrač vložen nemilý vzkaz. 66OO HUF mám zaplatit do 15 dní. CHci se zeptat co s tím. Mají právo po mě pokutu vymáhat?? Má někdo zkušenosti s placením pokuty??

Nezabudaj na to,že v sučasnosti su taketo "doklady" od policie zaroven exekučne doklady,pokial pokuta nebude uhradena,stane sa exekučne vymahatelna,takže k povodnej sume pribudne piplatok za pravne ukony na madarskej,českej strane+obvykla odmena exekutorovi,ktory exekuciu vykona....už to nebude len 6600 forintov a halierovy ekvivalent v českych korunach....

ANo je mi to jasné. Ale pokusil jsem se pokutu zaplatit na poště..ale na pokutě není ani číslo účtu nic. IBAN nic...psal jsem i na mail uvedený na pokutě - došel mi automatem vyřízený mail:
Vážený kliente,
Přijali jsme váš dopis. Vyřízení záležitosti trvá 22 pracovních dnů. V případě, že ani po vypršení tohoto času nedostanete odpověď, prosíme, abyste se informoval.
V případě stížnosti nemůžeme prodloužit lhůtu na zaplacení částky.

S pozdravem,
Parkovací služba ve Ferencvárosi

...tak jestli s tím tady někdo nemá zkušenosti??

Ale sak ti tam aj museli napisat ze kam mas zaplatit tych 6600HUF ? Nejak nechapem co mas na tom papieri vlastne napisane :) (skusenosti s madarmi nemam, mne chodia domov dopisy len od posratych rakusanov, a tam je uvedeny IBAN. Cesta cez rakusko to je taky fotoshooting citim sa tam uz jak modelka :)

od vztupu do EU majú právo vymáhať pokutu ktoríkolvek policajti v ktoromkolvek členskom štáte od ktoréhokolvek obyvatela s trvalým pobytom v niektorom z členských krajín eu,takže bacha na to,tu už neplatí,že spravím prúser v maďarsku a zmiznem domov do čiech,tá pokuta si človeka časom nájde/chvílu trvá,než sa vybavia všetky potrebné medzinárodné papierovačky,ale dotyčný dlžník zaplatí nakoniec aj všetku potrebnú administratívu s tým spojenú/

Ja som dnes dostal tu istu pokutu, pani mi povedala ze neni od policie ale nejakej firmy, dali mi sek, posty uz zavrete v ten cas vacsina a sek ma iban ale nie koncovku uctu. Volala tam aj na to cislo, ale len povedali co mam napisat, ked budem posielat peniaze. A kod banky si tiez nevyserem. A mam to zaplatit ked to nie je od policie ale od nejakych madarcikov, ktori nemali ani znacku ze parkovanie zakazane, ale parkovacia znavka a nejake slovo madarsky pod nou. Ine auta bez problemov parkovali bolo to na parkovacom mieste na kraji chodniku medzi stomami, kde nebol ziadny parkovaci automat. A u a v BA tak miesta su zdarma.