Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace zboží - příjemce tvrdí, že zboží v balíku nebylo

Dobrý den, mám takový problém.
Poslala jsem na reklamaci boty a hodinky v jednom balíku. Firma po mě chtěla poslat naskenovaný podací lístek od té doby se bohužel neozvala, tak jsem jim po měsíci a půl napsala, že mám nárok na vrácení peněz pode zákona.
Ona ale vyrukovala s tím, že váha balíčku neodpovídá tomu, aby v balíčku byly boty i hodinky a tvrdí, že hodinky tam nebyly, já jsem je na 100 % poslala.
Strčila jsem je do jedné boty, bohužel, ale na přiložený dopis jsem napsala, že je přikládám. Nemohu, však porovnat váhy, které mi v dopise popisují, protože zboží už nemám.
Nevíte, prosím, někdo jak se bránit a jestli vůbec mám nějakou šanci.
Děkuji za jakoukoli odpověď Andrea

Asi s nimi bude těžká domluva,ale tvrdit až po měsíci a půl,že předmět k reklamaci vlastně úplně chybí,je dost podivné.Měli se snad ozvat hned,když na vyřízení měli ze zákona 30 dní.Nehledě na to,že hodinky váží pár desítek gramů a třeba obal-karton krabice asi vážil víc,takže z celkové váhy to asi těžko odvodí.
Zkus jim pohrozit právníkem a soudem s upozorněním,že tam budeš požadovat úhradu veškerých nákladů.