Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podání žaloby na exekutora jako soukromý subjekt

zdravim, je možnost podat nějaké trestní oznámení na exekutora jako na soukromou osobu? třeba za blbý kecy, vyhrožování apod?

je legální aby z 15000,- vytasil částku blížící ze 750000,-? a měl navíc přísery na mojí inteligenci, vzdělání, původ, apod?

nejedná se o soukromé pako ale o zaměstnance jednoho exekutorského, jde třeba podat trestní oznámení na ten exekutorský úřad jako firmu?

Rada typu podej tohle exekutorský komoře neberu, nebaví se mnou.

díky za rady i za debatu na toto téma.

Ano legalne to je, pokial su tam uroky z omeskania.
Testne oznamenie podat mozes, ale coho sa bude tykat? Vyhrazania? A cim sa ti vyhrazal? Povod, vzdelanie? Ze ti niekto povie, ze si tupa sprosta socka este neznamena, ze je to trestny cin.
Navyse ak nemas svedkov pojde o trvdenie proti tvrdeniu a to je uz o tom, kto ma lepsieho advokata, co ty asi nebudes.
Trestne oznamenie podavaj na konkretnu osobu, ale dopredu si zformuluj coho sa bude tykat lebo ked to doblbnes policati to odlozia.

hele abyjsme byli v obraze, jednou tu byli.nestačil argument že mám bydliště na úřadě ale ohnal se paragrafem 66 exekutorského nečeho a polepili co mohli i to není moje ale bratra matky prarodičů, pučený věci.

jenže ty výše psaní podali nevím jak se to přesně řekne ale prostě řečeno vyškrtnutí věcí z exekuce protože nebyli moje ale jejich s tím že na adrese kde byla exekuce provedená nežiju a trvalé bydliště nemám tak jim je vrátili.

z mých věcí utržily sotva 4000,- a pro zbylých 11000,- jsem psal tento dotaz protože začalo peklo.

práce nepráce/volno nevolno furt mi volalo neznámé/skryté číslo...

když jsem to vzal ozval se člověk který se mě ptal kdy budu doma že potřebuje udělat soupis věcí na tu zbylou částku/zase dle paragrafu 66.

sdělil jsem mu že tam nežiju/trvalé bydliště nemám, a veškeré zbylé dluhy uplatňuje srážkami ze mzdy u mého zaměstnavatele/adresu dostal.

začal rozjiždět a nevím jak to zjistil/člověk obyčejný/ že prý mám papírového psa a vemou mi ho.Pravda je taková a tu jsem mu řekl že ten pes je u nás za úplatu a hlídám ho lufťákům a mám z toho pár stovek týdně,řekl mi že není problém toho psa někde na procházce ztratit a jeho věc pak nebude jak si to vyřeším.

že bych chtěl něco rozjíždět já, to ne držel jsem hubu, jen jsem podotknul ať to zkusí.

Pak začal s tim že kočárek co má přítelkyně by určitě někdo taky za pár stováků koupil a že se dneska u obchodů kradou běžně a při nejhorším můžem děcko nosit pod kabátem.

Tím mě nasral a řekl jsem v podstatě to samé....Ať to zkusí.

Do závěru mi tedy vynadal do špatně vyučenejch niemandů, kterejch se nebojí a když bude chtít tak ze mě stáhne i kůži a přihodil pár příkladů z "černé" komunity a že si stejně myslí že jsem to samé.

Háček je v tom že jsem si ty jeho bláboly nahrál ale když je poslouchám furt dokola a hledám za co ho udat...bude to těžké, jen jsem chtěl vlastně vědět kdo za to jeho jednání nese zodpovědnost? ON sám, nebo ten exekutorský úřad?

Nebojím se napsat a myslet že to je taky nějakej cikán.jak on na mě tak já na něj.

tohle už mám za sebou, úřad nekomunikuje. něřeknu být to nějaký úvěr co jsem nesplácel, ale za pokutu z prahy co nasekal/nenasekal/ někdo jinej na ztracený doklady, to je moc tohle./z pětistovky kterou bych za toho kripla radši dal je 15000,- a ted najednou 686000,-

Navíc nevim ty jejich praktiky ale tohle by jim snad šéf netrpěl,snad.A jestli jo tak tak to stejně nepřizná a co si na nich vemu?/spíš naopak/

stejně si řikám že to jen zkoušej, postrašit,on zaplatí ale takhlhe to zkoušet, na to sem moc starej.

jsou horší než rozvědka,všechno na mě věděj.bojim se vylezu z rachoty a auto nikde a budu spát pod širákem...

ale když je poslouchám furt dokola a hledám za co ho udat...bude to těžké

Pokud nemáš pádné důkazy,tak asi neuspěješ.Jestli on nespáchal přímo trestný čin,policajti to řešit nebudou.Nebo jakoby jo,ale pak to odloží pro nedostatek důkazů.
Jestli se choval nějak moc nevhodně,zkus informovat některou z našich bulvárních televizí,pro ně by to mohlo být sousto a Tobě to třeba i pomůže.Ovšem jen morálně,ne finančně.
A toho cizího psa raději hned vrať majitelům,než ho taky polepí nálepkou,pak už nesmíš! :-)

máš stejný nápad.dal jsem echo všem televizím do pořadů typu Černé ovce.nikdo nic ticho po pěšině.

o psa nejde, lufťákům sem to psal a i navrhnul a ť si ho radši na chvilku vemou zpátky, prej to stejně nemůžou, v papírech je on a navíc prej kam by ho dali/uschovali/. mám si tu nechat a kdyby se ztratil oni si to dořeší.