Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Orange TV

Dobrý deň,ja Vás zdravím.Neviem či tu niekto má skúsenosti s Orange TV a Fibernet.Jedná sa o to,že sa sťahujem do lokality kde Orange ešte nemá natiahnuté optické káble,tým pádom ani pokrytie a teda ja tieto služby nemám ako využívaťa ani ich zbytočne platiť a zmluvná pokuta za vypovedanie činí vyššiu čiastku.Zmluva je viazaná na 24 mesiacov a do konca zmluvy ostáva ešte 19 mesiacov.Hľadám nejaké rozumné riešenie ,ktoré je "bezbolestné" pre obe strany.Za odpovede Vám vopred pekne ďakujem.

U orange v podstate neexistuje žiadne bezbolestne riešenie,bud platit do konca viazanosti službu,ktoru realne nemaš ako využit,alebo okamžite zrušenie spolu so zmluvnou pokutou,musiš si vypočitat,čo vyjde lacnejšie...orange realne nema žiadny zaujem takuto vec nejako vyhodne pre zakaznika riešit,ich realne zaujima zakaznik len do bodu,ked plati,pokial sa vyskytne problem,začnu si to prehadzovat ako horuci zemiak,bohužial u nas plati len jedna jedina vec ,že pozri sa do občianskeho preukazu,kde žiješ,a až potom sa začni niečomu divit....