Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nákupem v internetovém obchodě

Dobrý den,
mám dotaz jestli by mi někdo nemohl pomoci s problémem . V internetovém obchodě neferititi.cz jsem si 13.12. objednal voňavku, zvolil způsob platby převodem na účet,poslal peníze,počkal až odejdou z mého účtu a pak už jsem napsal jestli to stihne přijít jako dárek pod stromeček. Komunikaci z obchodem máte níže. 18.12. psali,že zboží budou odesílat,ale nic nepřišlo ani to nebylo předáno české poště.Momentálně je objednávka na internetové stránce označená ¨čekání na bankovní převod¨. Obchod od té doby nereaguje a nevím kam se obrátit. Děkuji za pomoc.
Ondráček
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------
Jakub Ondráček
18.12.2013 09:12:55 Dobrý den, peníze by měli být na Vašem účtě. Stihne zboží přijít do Vánoc ? Je to totiž dárek pod stromeček
Děkuji za odpověď
Jakub Ondráček
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------
Jan Novák
18.12.2013 12:34:56 Dobrý den,
zbozi Vam budeme odesílat dnes .... bohužel jsme Vám nezaslali mail o potvrzení přijetí platby ....

S pozdravem
Zákaznický servis
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------
Jakub Ondráček
30.12.2013 12:07:34 Dobrý den, 18.12. jste mi psali odpověď, že budete zboží odesílat, ale dodnes mi zboží nepřišlo. Chtěl jsem se zeptat v jakém stavu je teď objednávka?
děkuji Ondráček
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------

Asi jste naletěl, jako mnoho dalších. Na stránkách ani nemají kontakt, jen telefon a mail. Fyzická adresa, nic. Dle IČO je to nějaký Bláha se sídlem v Praze - Hodkovičkách. Podniká na ŽL.
Zkusil bych jít na Policii, uložit si screeny stránek. Také bych písemně vyzval provozovatele k vrácení platby.
Hledejte na netu, určitě napálil víc lidí.

Datum zápisu:
26. dubna 1991

Spisová značka:
A 3513 vedená u Městského soudu v Praze

Obchodní firma:
Václav Bláha - C.E.I,

Sídlo:
Praha 4 - Hodkovičky, Na výspě 8/198, PSČ 140 00

Identifikační číslo:

Právní forma:
Fyzická osoba podnikající

Podnikatel:
Václav Bláha

Bydliště:
Praha 4 - Hodkovičky, Na výspě 8/198, PSČ 140 00

Předmět podnikání:
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej