Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nákupem v internetovém obchodě

Dobrý den,
mám dotaz jestli by mi někdo nemohl pomoci s problémem . V internetovém obchodě neferititi.cz jsem si 13.12. objednal voňavku, zvolil způsob platby převodem na účet,poslal peníze,počkal až odejdou z mého účtu a pak už jsem napsal jestli to stihne přijít jako dárek pod stromeček. Komunikaci z obchodem máte níže. 18.12. psali,že zboží budou odesílat,ale nic nepřišlo ani to nebylo předáno české poště.Momentálně je objednávka na internetové stránce označená ¨čekání na bankovní převod¨. Obchod od té doby nereaguje a nevím kam se obrátit. Děkuji za pomoc.
Ondráček
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------
Jakub Ondráček
18.12.2013 09:12:55 Dobrý den, peníze by měli být na Vašem účtě. Stihne zboží přijít do Vánoc ? Je to totiž dárek pod stromeček
Děkuji za odpověď
Jakub Ondráček
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------
Jan Novák
18.12.2013 12:34:56 Dobrý den,
zbozi Vam budeme odesílat dnes .... bohužel jsme Vám nezaslali mail o potvrzení přijetí platby ....

S pozdravem
Zákaznický servis
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------
Jakub Ondráček
30.12.2013 12:07:34 Dobrý den, 18.12. jste mi psali odpověď, že budete zboží odesílat, ale dodnes mi zboží nepřišlo. Chtěl jsem se zeptat v jakém stavu je teď objednávka?
děkuji Ondráček
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------

loading...

Obrat sa na psychologa by bola ustipacna odpoved.
Pretoze...
Tebe nie je podozrivy obchod, co predava nesuvisiace veci? Kozmetika, herne konzole, sexualne pomocky???
Kde je kontakt na spolocnost? Kde je adresa? Kde konkretna sro, ci zivnostnik? Nejake meno konatela, zastupcu firmy? Ved tam je len jeden blby telefon a to je vsetko. Cital si obchodne podmienky? Ved tam nie je uvedeny nazov prevadzkovatela co musi byt. C.E.I. je akoze co? Domena registrovana 19.11.2013 ti podozriva nebola? To bolo take tazke sa spytat na poradni hej co si o tom myslite?
Takze tak ti treba, dufam, ze sa poucis do buducnosti.
Odborna odpoved.
Pokial to bol vacsi nakup mozes podat trestne oznamenie pre trestny cin podvodu, pripadne sa spojit s inymi, aby ste podali hromadnu zalobu, ci tresntne oznamenie.
Inak sa odporucam na to vykaslat.

Edit:
Sorry prehliadol som, ze prevadzkovatel predsa len uviedol svoje ICO a DIC a dokonca je platca DPH, takze mozno o podvod nepojde.
Pozri si https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId =isor%3a3472&typ=full&klic=um65ic a kontaktuj priamo prevadzkovatela stranky.

Jsem na to naprosto stejně s tímhle WEBEM, jsou to asi podvodníci nebo netuším.. Nereagují, neberou telefon, budu žádat zpět peníze dle ochrany spotřebitele písemně. Jedná se o neoprávněné obohacení.

Asi jste naletěl, jako mnoho dalších. Na stránkách ani nemají kontakt, jen telefon a mail. Fyzická adresa, nic. Dle IČO je to nějaký Bláha se sídlem v Praze - Hodkovičkách. Podniká na ŽL.
Zkusil bych jít na Policii, uložit si screeny stránek. Také bych písemně vyzval provozovatele k vrácení platby.
Hledejte na netu, určitě napálil víc lidí.

Datum zápisu:
26. dubna 1991

Spisová značka:
A 3513 vedená u Městského soudu v Praze

Obchodní firma:
Václav Bláha - C.E.I,

Sídlo:
Praha 4 - Hodkovičky, Na výspě 8/198, PSČ 140 00

Identifikační číslo:

Právní forma:
Fyzická osoba podnikající

Podnikatel:
Václav Bláha

Bydliště:
Praha 4 - Hodkovičky, Na výspě 8/198, PSČ 140 00

Předmět podnikání:
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej