Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahnojená cesta

Dobrý den, na přístupovou cestu mi chodí srát cizí psi vodění snad majiteli, serou i před vrata a kolem dokola. Vše je snímané kamerami ze dvou úhlů, mohu nějak uplatnit náhradu za úklid od obecního úřadu? Děkuji.

Na tohle platí samostříl, ale možná s tím bude problém. Když nic, tak aspoň cedulky "zákaz vstupu se psem", "zákaz volného pobíhání psů","zákaz volného pobíhání psů pod pokutou 100€" když to bude přibývat, možná to majiteli psa jednou dojde(i když u pejskařů to není jisté) a začne se chovat odpovědně.