Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neoprávněně stáhlé soukromé fotky s facebooku a jejich šíření na fórech.

Ahoj dostal jsem upozornění, že někdo vkládá mé fotky z facebooku na jedno fórum které je součástí internetového obchodu. Fotky mi stáhl z fb protože jsem zapoměl zabezpečit přístup. Napsal jsem okamžitě majiteli a správci stránek aby to smazal. Ten mi odpověděl, že nemá pravomoc k mazaní protože nepozná která fotka je stáhlá a která ne. Doslova se mi vysmál. Mám nějakou právní možnost zneužívání mých fotek zabránit? Jak mám postupovat?
Děkuji za rady.

Pokial tie fotky nemaš registrovane u nejakej agentury,združujucej autorov a zaoberajucou sa ochranou autorskych prav,tak sudnym sporom namastiš akurat kapsu pravnikom,možeš skusit použit paragrafy o spolunaživani,ktore dnes zahrnuju aj obtažovanie ,robenie schvalnosti a podobne zaležitosti a narokovat si nemajetkovu ujmu,je to ovšem beh na dlhe trate.....