Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přezutí pneu na letní už ted.

Dobrý den,
Měl bych otázku, která je k zimním pneu, období jejich povinného užívání je od listopadu do dubna, ale co pokud se už ví, že sníh nebude, mrznout také ne.
Takže otázka zní, pokud ted přezuju na letní policie mě zastaví na kontrolu bude cca +20C a já nebudu mít zimní pneu hrozí pokuta?
Na autě zase tolik závislý nejsem, takže pokud by náhodou mrzlo nebo byla snížená teplota tak bych nevyjel, ale v takhle pěkném počasí kdy je 20 + a neočekává se, že by se zima vrátila mě to příjde škoda huntovat zimní pneu :(

Já už tam letní prdnul 20tého února, a udělal jsem dobře... Denně jsou teploty kolem 10°C a navíc mám nádherné letní 17', takže konečně mám zase hezké auto. Ty 15' plecháče jsou hrůza.
Sněhu se nebojím, Prahy a okolí se to rozhodně týkat nebude... Jestli na horách napadne 10cm, tak to bude z letošní produkce všechno...