Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Facebook fotka

Ahoj, kamarádka mi asi před měsícem poslala svoji fotku v plavkách. Naštvala mě a tak jsem se ji pomstil tím způsobem že jsem jí na té fotce zakryl obličej a na břicho jsem jí dal tetování mužského přirození. Když mi napsala tak jsem tu fotku smazal. (Fotku jsem dal na FaceBookovou skupinu Přidej sem koho chceš!!) Ona řikala že to ukázala svojí mámě a ta s tím půjde na policii. Je možné že z toho budu mít problémy? Na té fotce nebyl vidět obličej takže by jí nikdo nepoznal.

Mame nikam nepojde a keby aj sla pojdes na policiu maximalne podat vysvetlenie. Takze mozes byt v klidku, ale nabuduce premyslaj skor nez spravis zase nejaku hlupost.
Pockaj az vyrasties a kamoska ti posle fotku bez plaviek...to este len budu lietat paragrafy;o).

Hele tak jsem se dneska dozvěděl od kámoše(on si s ní občas píše) že to prej příjdou policajti do školy. Když mi ukazoval ten facebookovej chat tak jsem z toho nějak pochopil že jí vadí že má začmáranej obličej :) Psala mu že příjdou do školy policajti. No nevím jestli si nedělá srandu :)

Už jsi slyšel o kyberšikaně?

Maminka by měla kamarádce vysvětli, proč nikomu nemá podobné fotky posílat,
a ty by sis měl rozmyslet, jakou pomstu zvolíš.
Zvěřejňovat fotky bez souhlasu vyfotografovaných osob a autorů fotek nelze.
I se zakrytým nebo rozmazaným obličejem lze osobu poznat.

V tomto případě to tipuji na postih na úrovni školy.