Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Facebook fotka

Ahoj, kamarádka mi asi před měsícem poslala svoji fotku v plavkách. Naštvala mě a tak jsem se ji pomstil tím způsobem že jsem jí na té fotce zakryl obličej a na břicho jsem jí dal tetování mužského přirození. Když mi napsala tak jsem tu fotku smazal. (Fotku jsem dal na FaceBookovou skupinu Přidej sem koho chceš!!) Ona řikala že to ukázala svojí mámě a ta s tím půjde na policii. Je možné že z toho budu mít problémy? Na té fotce nebyl vidět obličej takže by jí nikdo nepoznal.

Už jsi slyšel o kyberšikaně?

Maminka by měla kamarádce vysvětli, proč nikomu nemá podobné fotky posílat,
a ty by sis měl rozmyslet, jakou pomstu zvolíš.
Zvěřejňovat fotky bez souhlasu vyfotografovaných osob a autorů fotek nelze.
I se zakrytým nebo rozmazaným obličejem lze osobu poznat.

V tomto případě to tipuji na postih na úrovni školy.