Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace

Dodrý den,
před týden jsem odeslal na reklamaci harddisk, a napsal jsem jim do toho přiloženého "dopisu", ať mi ho pošlou zpátky, pokud možno s těmi daty, ikdyž jsou poškozené. Mám na to právo? Na ten harddisk bych řekl že ano, ale na ty data? Díky :)

Reklamace může být vyřízena taky třeba výměnou za nový kus. Nebo vrácením peněz. Potom Vám samozřejmě nikdo starý nevrátí.
Měl jste jít do servisu a nechat si data vytáhnout (pokud by to šlo) a teprve potom ho poslat na reklamaci.
Pokud je to nějaká slušná menší firma, možná vám data překopírují, ale moc bych s tím nepočítala.