Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní smlouva

Dobrý den.

Měl bych dotaz ohledně mé pracovní smlouvy. Měl jsem pracovní smlouvu na dobu určitou do 31.3.2014. V práci nyní do této doby nebudu mám dovolenou, ale novou pracovní smlouvu jsem zatím nepodepsal. Co se stane až 1.4.nastoupím do práce a odpíchnu si? Mění se mi smlouva automaticky na dobu neurčitou nebo jsem již nezaměstnaný nebo ak to je?

Děkuji za odpověď Křížek

maju v tej tajnej praci moderne technologie? to je - telefon alebo e-mail? ak ano, a disponujes aj ty tymito modernymi prostriedkami, tak je fajn obratit sa priamo s touto otazkou do tvojej tajnej prace.