Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řidičský průkaz - profesák

Zdravím,
rád bych se zeptal: Mám řidičák C a CE, ale nemám profesák. Od známého co jezdí s kamionem mi říkal, že pokud bych si našel práci na řízení jen s "C" , tak bych profesák nepotřeboval. Co je na tom pravdy? Díky za odpověď.

Stejně celej profesák je z mého pohledu zbytečnost. Právě mě čeká to udělat. Mám C+E krásně bych už mohl dávno pracovat. Takhle čekám doma na to až se schválí a až jej dodělám cca 2 měsíce.. :/
Dělám ho přes UP tak ho mám díky bohu zadarmo. Jinak 17000kč za nic je celkem dost. Ale je to bohužel potřeba....