Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpověď služdy

Dobry den.
Otec kdysi uzavřel smlouvu s internetovym poskytovatelem na 2 roky.
Po 2 letech tato smlouva přešla automaticky na dobu neurčítou.
Jaka je vypovědní doba u smlouvy, ktera je na neučito?

Jak ji nejlepe vypovědět, když je otec v nemocnicí.
Kde se o tom něco přečtu?
Předem moc dik.

Pokud není stanovena výpovědní lhůta ve VOP, pak se má za to, že výpověď je platná k dohodnutému datu. Obvykle se výpověď pro zjednodušení nastavuje ke konci zúčtovacího období, ale není to povinnost. Je to věcí dohody.

Tak tam prostě zavolej nebo napiš mail,jakým způsobem máš doručit výpověď smlouvy k poslednímu dni v měsíci nebo zúčtování.Že to prostě platit za otce nechceš a nemůžeš.
Oni sami řeknou,jestli to musí podat otec sám a výpovědní lhůtu.Pokud není smlouva na dobu určitou,musí jít ukončit.Pak to sepiš,otec ať to podepíše a dones to tam osobně nebo pošli doporučeně.