Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpověď služdy

Dobry den.
Otec kdysi uzavřel smlouvu s internetovym poskytovatelem na 2 roky.
Po 2 letech tato smlouva přešla automaticky na dobu neurčítou.
Jaka je vypovědní doba u smlouvy, ktera je na neučito?

Jak ji nejlepe vypovědět, když je otec v nemocnicí.
Kde se o tom něco přečtu?
Předem moc dik.

Tak tam prostě zavolej nebo napiš mail,jakým způsobem máš doručit výpověď smlouvy k poslednímu dni v měsíci nebo zúčtování.Že to prostě platit za otce nechceš a nemůžeš.
Oni sami řeknou,jestli to musí podat otec sám a výpovědní lhůtu.Pokud není smlouva na dobu určitou,musí jít ukončit.Pak to sepiš,otec ať to podepíše a dones to tam osobně nebo pošli doporučeně.