Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepojízdné auto na placeném parkovišti

Dobrý den,
ve středu mi přestalo jet auto, ručně jsme ho odtáhli na vedlejší parkoviště, ale to je placené, bohužel se mi ještě nepovedlo dojednat nějaký odtah ( bydlím cca 2 hodiny autem od místa kde se mi auto porouchalo). Může tam to auto být nějakou chvíli odstavené bez toho aniž bych to parkoviště platil ? Auto je plně nepojízdné, nedá se ním popojet někam jinam. Předem děkuji za odpověď.

Hledal jsem něco jiného, narazil jsem na tenhle dotaz, tak ho exhumuji, kdyby se moje zkušenost někomu hodila:
Nedávno mi přestalo fungovat auto. Pravda, na placeném parkovišti to nebylo, ale bylo už dost pozdě a mně se nechtělo nechávat ho tam přes noc. Tak jsem zavolal na asistenční číslo mé pojišťovny, poslali mi odtah a nechali mne odtáhnout před dům co bydlím. A platila to pojišťovna. Pro informaci - ten odtahovák to spočítal na 2km odtahu, 2km jel prázdný, cca 1900Kč. Pak jsem se díval na pojišťovací lejstra, bylo tam uvedeno, že pojišťovna platí odtah do 2500Kč.