Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hmotná zodpovědnost

Ahoj
Chci se zeptat na to co si myslíte o tom, že vedení nám chce dát podepsat hmotnou zodpovědnost bez toho aby se udělala inventura. Přijde vám to normální?
Děkuji za vaše názory...

me by treba k tomuhle zajimalo, k ty odpovednosti.

Treba situace ze podnik vyrobi v kooperaci vadnou serii neceho co ma spojitost s lidskym zdravim...

...ten kdo pak hotovou kooperaci prevezme udela dalsi potrebne modifikace a hotove vyrobky doda koncovemu zakaznikovi.

Zakaznik je pouzije na urcenou vec a tyto vyrobky selzou az do takove miry ze to zpusobi vetsi nez nemalou financni skodu a nedej buh i skodu na lidskem zdravi.

a)kdo bude mit povinnost nahradit vznikle skody?Kooperace - zadavatel kooperace- zakaznik -vsichni?

b)muze nekdo z tohole retezu nebo statni organ zadat potrestani koncoveho clanku?delnika ktery byl na zacatku vyrobniho procesu ?