Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokuta za parkování u tramvajového pásu

Dobrý den,

dnes sem omylem na 2 minuty zastavil u tramvajového pásu tak, že nemohla projet šalina. Byl jsem pryč asi 2 minuty, samozřejmě už tam na mě čekal dopravní dispečink a fotili si auto. Nevíte někdo v jakém rozmezí se pohybuje pokuta za tento přestupek?
Stalo se to v Brně

Děkuji

Já si také myslím,že pokud to neviděla a nefotila městská nebo státní policie,tak to není prošetření přestupku.Mluvil jsi s těmi z dispečinku?Vysvětloval jsi jim něco?Jestli ne a přijde předvolání od policie,tak zkus podat vysvětlení:1/chcíplo mi náhle auto-2/protože jsem u sebe neměl mobil,odběhl jsem hledat budku nebo si odněkud zavolat pro odtah-3/když jsem se vrátil,zkusil jsem znovu nastartovat a ono to naskočilo-4/zaradoval jsem se a hned odjel.Lhát se sice nemá,ale škoda 200 Kč.:-)