Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práva firemního lékaře - může mě nechat vyhodit?

Můj případ:

Zdravý jak buk, nicméně syndrom bílého pláště (což je divné, neb jsem nejlepší léta prožil s MUDr :-)). Standard 125/85, u ní (paní firemní) 200/100. Trošku mi připadá, že mě paní doktorka šikanuje a poupravuje výsledky měření - klasika je co tři roky, mne si volá dvakrát za rok. Hrozí nedoporučením mého postu. A není to má ošetřující lékařka. Dá se proti tomu bojovat? Můžu milou paní zažalovat pro obtěžování či šikanu? Nedělám si prdel.

Pokud Tě tak sere,vždy budeš mít vyšší tlak u doktorky v ordinaci než doma.Vyzkoušeno,mám měřák doma.Zažádej si u ní,aby Ti ho měřila vleže a pěkných pár minut poté co k ní vlezeš,lehni,zavři bulvy,nepřemýšlej nad tím,kde jsi.....