Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Řízení pod vlivem alkoholu

Dobrý den,
prosím Vás zajímalo by mě, jak je to s řízením pod vlivem alkoholu. Co když mě někdo opije, já pak sednu do auta, policie mě chytne a já nadýchám..Tak jsem byl ve stavu nepříčetnosti, do kterého jsem se neuvedl já, ale někdo jiný, takže nejsem odpovědný za to, že jsem řídil pod vlivem alkoholu, je to tak? :) Děkuji

Asi tuším, co chcete slyšet, ale to byste musel napsat jinak

Co když mě někdo opije, *** asi myslíte násilím..v pořádku ale pak určitě....

já pak sednu do auta,*****to si sedáte dobrovolně, proč?

když***jsem byl ve stavu nepříčetnosti.... to pak nemůžete řídit, když jste nepříčetný.

Musíte si vymyslet pohádku lépe.
Je jasné, že pokud prokážte, že Vás někdo pod pohrůžkou násilí donutil požít a pak jet, a že jste tomu nijak nemohl bránit, ani přerušit jízdu, tak Vás neodsoudí. Ale to je teorie, prokticky to nedokážete.
Máte ještě humorný dotaz?
Přeji hezký víken.