Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátek pracovního života

Dobrý večer,
dostávám se do pro mě důležité části života a to osamostatnění se. Mám ale pár otázek, na které jsem nedokázal dohledat odpovědi.
Jsem z Olomouckého kraje, pracovat mám zatím v plánu v Královéhradeckém kraji.

Moje plány jsou takové: 2 měsíce práce šetřit tzn.(bydlení v autě/stanu, kupování jen toho nejnutnějšího) za 2 měsíce mi dojdou peníze co jsem měl na spoření+budu mít uspořené nějaké peníze, až potom bych se chtěl přestěhoval někam do nájmu.
Otázka zní, je někde problém, ať už na straně zaměstnavatele nebo u mě, pokud budu mít trvalé bydliště v Olomouckém kraji, ale zaměstnán na HPP budu v Královéhradeckém kraji a změním si trvalé bydliště nejdřív až po 2 měsících?

Děkuji moc předem za odpovědi.

Můžeš mít trvalé bydliště kde chceš, to s místem práce vůbec nesouvisí.
Ale nějak nerozumím tvému postupu. Chceš si nejdřív vyčerpat všechny peníze, které máš, a až potom si shánět bydlení? Z čeho např. zaplatíš kauci na byt?

Asi si to špatně pochopil, právě na kauci na bydlení, vybavení apod.. budu ty 2 měsíce šetřit.
Ty první 2 měsíce jsem si vypočítal že utratím cca 3000 měsíčně - za potraviny, naftu apod.... Zbytek právě vše ušetřím až na tu kauci, vybavení. Samozřejmě sebou budu mít další peníze na "co kdyby", ale né tolik peněz abych za ně zaplatil kauci a nájem. Takže pokud se chci odstěhovat už teď tak budu muset přebývat v tom autě/stanu. Vadit mi to nebude byl jsem nato zvyklý prostanoval jsem spoustu prázdnin :) Beru to jako dobrodružství a zároveň naspoření financí.