Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrušení prac.poměru ve zkušební době.

Dobrý den stala se mi taková nemilá věc. Začal jsem chodit do práce ale práce mi nesedí a po třetím dni jsem se rozhodl odejít jelikož vím že bych nebyl spokojen ve svém životě. Ještě mám v plánu studovat a nastoupil jsem 30.6. (smlouva sepsána,nástup ihned) Je tam dána zkušební doba 3 měsíce.
Jak to je když chci podat výpověď a na druhý den nepřijít do práce ?

Rád bych sepsal výpověď a zavezl jí ještě dneska nadřízenému před MOU NOČNÍ SMĚNOU musel bych na tu noční směnu kdybych smlouvu dovezl zaměstnavateli ?

Není to výpověď, je to ukončení pracovního poměru ve zkušební době. Víc tady:

ppropo.php

V podstatě stačí jedna věta:

Ukončuji pracovní poměr ve zkušební době bez udání důvodu. Jméno, případně R.Č. a podpis.

Podle výše uvedeného odkazu, pokud nenapíšeš datum, zaniká pracovní poměr dnem doručení.