Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duplicita rodného čísla

Dobrý den.
Dnes jsem zjistila, že mé rodné číslo není jedinečné a jsem z toho trochu nervózní. Nevím, zda mám proti tomu něco podniknout nebo to nechat být. Prosím moc o radu, jak postupovat. Velmi děkuji.

Já bych z toho byl velmi nervózní, kromě rady co se vám tady dostalo bych zašel, asi na podatelnu městského úřadu, tam by snad poradili, jak dál.
BTW: Jak jste se dozvěděl, že máte problém s rodným číslem?
BTW2: Nasadila jste mi brouka do hlavy. Tak se tu položím na otázku - lze zjistit, jestli moje rodné číslo není náhodou taky duplicitní, jednoduššeji než že někam pošlu žádost?

Pokud jsi prošel kupónovou privatizací, měl bys mít celkem slušnou záruku neduplicity rodného čísla. Tuším, že se pak nějak zpřísnila kontrola přidělování rodných čísel, aby k těmto duplicitám nedocházelo.