Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duplicita rodného čísla

Dobrý den.
Dnes jsem zjistila, že mé rodné číslo není jedinečné a jsem z toho trochu nervózní. Nevím, zda mám proti tomu něco podniknout nebo to nechat být. Prosím moc o radu, jak postupovat. Velmi děkuji.

Já bych z toho byl velmi nervózní, kromě rady co se vám tady dostalo bych zašel, asi na podatelnu městského úřadu, tam by snad poradili, jak dál.
BTW: Jak jste se dozvěděl, že máte problém s rodným číslem?
BTW2: Nasadila jste mi brouka do hlavy. Tak se tu položím na otázku - lze zjistit, jestli moje rodné číslo není náhodou taky duplicitní, jednoduššeji než že někam pošlu žádost?