Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace - firma v insolvenci

Zdravím. Předevčírem jsem poslal na reklamaci mobil, a dnes mi přišel zpět. Zadal jsem firmu do googlu, a našel jsem na heurece toto. Co mám teď dělat? Jen čekat? V prosinci mi vyprší záruční lhůta...
Děkuji

přidáno 11. září 2014
Vážení spotřebitelé,
tímto se Vám omlouvám jménem společnosti Liloma s.r.o. (dále jen společnost) za vzniklé nepříjemnosti, týkající se vyřizování reklamací. Společnost se nyní nachází ve stádiu insolvence a nedisponuje již řádným zaměstnancem, nucen propustit. Z těchto důvodů společnost nyní není schopna řádně plnit své závazky a povinnosti do kterých spadá i vyřizování reklamací.
Výše uvedené bylo způsobeno restriktivním omezením orgánu státní správy.
Jakmile se celá věc řádně prošetří a společnost bude schopna řádně plnit své povinnosti, budete o této skutečnosti informováni.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem Pavel Bílek, jednatel společnosti

pokial je pravda,že do nejakej nútenej "odstávky" donútil firmu nejaký orgán štátnej správy,musela určiť aj náhradné riešenie pre prípadné reklamácie a to nielen príjem reklamácii,ale aj riešenie tých,ktoré prebiehajú,takže si pozri napr.stránky živnostenského registra,pod ktorý spadá dotyčná firma,stránky obchodnej inšpekcie,ktorá pôsobí v regione sídla firmy,pokial bola firma oficiálne nejak obmedzená v činnosti,určite tam bude uvedené,kto bol určený ako dočasný správca záležitostí,pod ktoré spadajú aj záruky a reklamácie a samozrejme ako už bolo spomenuté predtým, skús kontaktovať záručný servis pre dotyčný výrobok a skús si uplatniť záruku-vytlač si zdelenie jednatela firmy a navštív servis spolu s tým a záručným listom a bločkom z nákupu u dotyčnej firmy,prípadne priamo požiadaj o pomoc miestnu obchodnú inšpekciu