Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvedli mě, vlastní leností

Dobrý den,

měl jsem na portále bazoš.cz inzerát:

"Koupím ps4 s papíry" (Samozřejmě jsem měl na mysli Konzoli Playstation 4)

Asi druhý den se mi ozval pán, s celkem výhodnou nabídkou za 6900 Kč, tvrdil že se stěhuje a proto prodává tak levně.

Souhlasil i s dobírkou jako jeden z mála, tak jsem si to nechal poslat.

Pošta mě upozornila, že balík dorazil. Když jsem otevřel krabici, nevěřil jsem vlastním očím.

Krabice byla kompletně vyskládaná papíry (zmačkané letáky...) a nahoře byla jedna A4 s nápisem "ps4".

Co mám dělat, když to nechci? V emaile se nikde nepsalo, že já nebo pán myslel konzoli Playstation ani mi neposlal fotky. Komunikace byla celkově stručná, jelikož tvrdil, že nemá moc čas.

Hledal jsem na internetu podobné podvody, ale nikde jsem nic podobného nenašel.

Budu vděčný, za každou radu.

Něco podobného se mi stalo s telefonem (koupil jsem s-bazar nový přišel starý nefunkční)odpověď od prodávajícího tak to nevím jak jste s ním zacházel když jsem se spálil podruhé koupil jsem zimní kola vzorek 7 mm přišly hladké odpověď od prodávajícího já je posílal měly 7 mm od té doby si pro všechno radši zajedu problém je ,že jste to nerozdělal na poště pán bude tvrdit ,že PS4 on posílal vy jste si to vyměnil za papír bohužel lidi některý jsou sv...